A.V.Z.A
Haalt het beste uit jezelf

Upcoming Weekendcompetitie

Overzicht wedstijden vandaag en volgende dagen.

Zoeken:
Datum + uur Locatie Team 1 Team 2 Wedstrijduitslag
23-02-2024 20:00 SCH U1 Boitalanta ZVC Real BèteType -
23-02-2024 20:30 SCH U2 Panna Saint-Germain Real Alosta -
23-02-2024 21:00 TR Plesjteremin ZVC Transporting -
23-02-2024 21:00 SCH U1 ManChestHair City ZVC de Looyerij -
23-02-2024 21:30 SCH U2 Young Circuit-Coffea Grand Cru Neos -
23-02-2024 22:00 SCH U1 ZVC Ter Oude Poste Team Jamaica Jamaica -
23-02-2024 22:00 TR ZVC Hangover 96 ZVC De Blaa Stip -
24-02-2024 17:00 STB Dynamo Skiejf ZVC Zwanstnie City -
24-02-2024 17:00 DD ZVC Dronkords ZVC Aqua Mundo -
24-02-2024 17:00 OM gr Suzuki Suns FC Gwardia Wetteren -
24-02-2024 18:00 STB Sparta Castilla Den Bos FC StadeRennaisDoenWeNiet -
24-02-2024 18:00 OM gr ZVC Fanatix Celta de Bilo -
24-02-2024 19:00 OM gr Calcio Nero ZVC Sfeerdracht -
24-02-2024 19:00 STB ZVC Pax ZVC De Geniepegen Drauk -
24-02-2024 19:00 DD ZVC Gallery Play De Jackies -
24-02-2024 20:00 STB ZVC Sportlife The Luckys -
24-02-2024 20:00 DD Kaai V FC Peper -
24-02-2024 20:00 OM gr Vredeplein Forza Phoenix -
24-02-2024 21:00 DD ZVC Bierussia Dorstmund Sporting Paviljoen -
24-02-2024 21:00 OM gr RC Azul Zè Mor Zeker -
24-02-2024 21:00 STB ZVC De Lions ZVC Beverly Pills -
24-02-2024 22:00 OM gr ZVC Los Dioses D.F. L'Equipe D'or-Tragelsport -
24-02-2024 22:00 DD El Clasico Sparta Estrellas -
24-02-2024 22:00 STB El Rondo ZVC Jazz.legal -
25-02-2024 09:00 TR Aalstars United FC Benji -
25-02-2024 09:00 SCH U1 Schwalbe 04 ZVC Boca Seniors -
25-02-2024 10:00 TR ZVC De Massief Boys ZVC Bokkennaft -
25-02-2024 10:00 SCH U1 Pitbulls Shaktar Donuts -
25-02-2024 11:00 SCH U1 Ittihad Alost Tweedracht Aalst -
25-02-2024 11:00 TR AC Mélange ZVC Poopiejoopies -
01-03-2024 20:30 SCH U2 FC Peper AC Mélange -
01-03-2024 21:00 SCH U1 L'Equipe D'or-Tragelsport Sparta Castilla Den Bos -
01-03-2024 21:00 TR Sparta Estrellas Sporting Paviljoen -
01-03-2024 21:30 SCH U2 ZVC Poopiejoopies Vredeplein -
01-03-2024 22:00 SCH U1 ZVC Transporting ZVC Bierussia Dorstmund -
01-03-2024 22:00 TR ZVC De Kleinen ManChestHair City -
02-03-2024 17:00 STB FC Gwardia Wetteren ZVC Fanatix -
02-03-2024 17:00 KTA The Luckys Pitbulls -
02-03-2024 18:00 KTA ZVC Bokkennaft ZVC Pax -
02-03-2024 18:00 STB ZVC Boca Seniors ZVC Ter Oude Poste -
02-03-2024 18:00 TR FC Benji El Rondo -
02-03-2024 19:00 STB Neos ZVC Sfeerdracht -
02-03-2024 19:00 KTA FC StadeRennaisDoenWeNiet Aalstars United -
02-03-2024 19:00 TR ZVC Beverly Pills ZVC Sportlife -
02-03-2024 20:00 STB Shaktar Donuts Kaai V -
02-03-2024 20:00 KTA ZVC D'Hazarkes Plesjteremin -
02-03-2024 20:00 TR ZVC De Blaa Stip Schwalbe 04 -
02-03-2024 21:00 TR De Jackies Panna Saint-Germain -
02-03-2024 21:00 KTA Team Jamaica Jamaica Dynamo Skiejf -
02-03-2024 21:00 STB ZVC De Geniepegen Drauk ZVC Los Dioses D.F. -
02-03-2024 22:00 STB ZVC Jazz.legal The Outsiders -
02-03-2024 22:00 TR Real Alosta El Clasico -
02-03-2024 22:00 KTA ZVC Zwanstnie City Young Circuit-Coffea Grand Cru -
03-03-2024 09:00 SCH U1 Celta de Bilo ZVC Gallery Play -
03-03-2024 10:00 SCH U1 ZVC de Looyerij Calcio Nero -
03-03-2024 11:00 SCH U1 Forza Phoenix DVO Zoiplig -
08-03-2024 20:00 SCH U1 Boitalanta ZVC Aqua Mundo -
08-03-2024 20:30 SCH U2 ZVC Ter Oude Poste ZVC De Blaa Stip -
08-03-2024 21:00 SCH U1 ManChestHair City ZVC Hangover 96 -
08-03-2024 21:00 TR Panna Saint-Germain Celta de Bilo -
08-03-2024 21:30 SCH U2 Young Circuit-Coffea Grand Cru Team Jamaica Jamaica -
08-03-2024 22:00 SCH U1 The Outsiders FC Benji -
08-03-2024 22:00 TR Sparta Estrellas Real Alosta -
09-03-2024 17:00 FA Neos ZVC Zwanstnie City -
09-03-2024 17:00 OM gr ZVC Sfeerdracht ZVC de Looyerij -
09-03-2024 18:00 FA Sparta Castilla Den Bos ZVC De Geniepegen Drauk -
09-03-2024 19:00 OM gr El Rondo FC StadeRennaisDoenWeNiet -
09-03-2024 19:00 FA ZVC Pax ZVC De Massief Boys -
09-03-2024 20:00 FA Plesjteremin Suzuki Suns -
09-03-2024 20:00 STB Sporting Paviljoen ZVC Transporting -
09-03-2024 20:00 OM gr RC Azul ZVC Dronkords -
09-03-2024 21:00 STB Dynamo Skiejf ZVC Boca Seniors -
09-03-2024 21:00 FA El Clasico De Jackies -
09-03-2024 21:00 OM gr ZVC Los Dioses D.F. ZVC Bokkennaft -
09-03-2024 22:00 OM gr Calcio Nero ZVC De Kleinen -
09-03-2024 22:00 STB Tweedracht Aalst ZVC Real BèteType -
09-03-2024 22:00 FA ZVC Bierussia Dorstmund ZVC D'Hazarkes -
10-03-2024 09:00 SCH U1 ZVC Gallery Play FC Gwardia Wetteren -
10-03-2024 10:00 SCH U1 Aalstars United L'Equipe D'or-Tragelsport -
10-03-2024 11:00 SCH U1 Ittihad Alost ZVC The Tired Bulls -
15-03-2024 20:00 FA ZVC Hangover 96 ZVC Sfeerdracht -
15-03-2024 20:30 SCH U2 FC Peper DVO Zoiplig -
15-03-2024 21:00 FA ZVC De Kleinen ZVC de Looyerij -
15-03-2024 21:00 SCH U1 ZVC Beverly Pills Kaai V -
15-03-2024 21:30 SCH U2 ZVC Poopiejoopies Forza Phoenix -
15-03-2024 22:00 SCH U1 ZVC Ter Oude Poste ManChestHair City -
16-03-2024 17:00 STB ZVC Fanatix ZVC Bierussia Dorstmund -
16-03-2024 18:00 TR ZVC The Tired Bulls Tweedracht Aalst -
16-03-2024 18:00 STB Suzuki Suns Sporting Paviljoen -
16-03-2024 19:00 KTA De Jackies Sparta Estrellas -
16-03-2024 19:00 TR ZVC Aqua Mundo Ittihad Alost -
16-03-2024 19:00 STB FC Gwardia Wetteren Panna Saint-Germain -
16-03-2024 20:00 STB ZVC De Blaa Stip Dynamo Skiejf -
Wedstrijdkalender weekend.
Wedstrijdkalender week.
Rangschikking weekend.
Rangschikking week.

Volg Ons

Facebook

Copyright © AVZA 2024

Design by new Webcreatix