A.V.Z.A
Haalt het beste uit jezelf

Upcoming weekendcompetitie

Overzicht wedstijden vandaag en volgende dagen.

Zoeken:
Datum + uur Locatie Team 1 Team 2 Wedstrijduitslag
23-02-2018 20:00 SCH U1 Sporting Aalst ZVC Fifty50 -
23-02-2018 21:00 SCH U1 Eendracht Den Bril Inter Meloen -
23-02-2018 21:00 TR Plesjteremin ZVC 't Duifken -
23-02-2018 22:00 TR De Kleinen Glasgow Strangers -
24-02-2018 17:00 SCH U3 De Zwette Maanen Zvc Zwanstnie City -
24-02-2018 17:00 SCH U1 Ter Oude Poste Calcio Nero -
24-02-2018 17:00 OMg Bierussia Spartak Goan -
24-02-2018 17:00 SCH U2 Ciné Aalst Zvc D'Hazarkes -
24-02-2018 18:00 SCH U3 ZVC Alles Of Niets Pitbulls -
24-02-2018 18:00 SCH U2 ZVC Sfeerdracht AC Mélange -
24-02-2018 18:00 SCH U1 Aalston Villa Chicane -
24-02-2018 18:00 OMg The Tired Bulls Borussia Oilsjt -
24-02-2018 18:30 SB ZVC Daar Is Em Zvc Hilal -
24-02-2018 18:30 SB Verrassend Balvast Goed De Landstormers -
24-02-2018 19:00 OMg Tiger Foots Tikki Takka -
24-02-2018 19:00 SCH U1 Oxy-Mistral Zemmen Sportief -
24-02-2018 19:00 SCH U3 The Outsiders Forza Phoenix -
24-02-2018 19:00 SCH U2 Republieksken Celta de Bilo -
24-02-2018 19:30 SB The Lucky's ZVC Komdalier -
24-02-2018 20:00 OMg Team Jamaica Jamaica Shaktar Ypsilon -
24-02-2018 20:00 SCH U2 Circuit Rechteroever United -
24-02-2018 20:00 SCH U1 Real Alosta El Classico -
24-02-2018 20:00 SCH U3 ZVC De Blaa Stip Falcaos -
24-02-2018 20:30 SB De Gewidderd'n Sporting Paviljoen -
24-02-2018 21:00 SCH U1 Schwalbe 04 Atletico -
24-02-2018 21:00 SCH U3 Poopiejoopies Wetteraalst United -
24-02-2018 21:00 OMg ZVC Curasano De Parikskes -
24-02-2018 21:00 SCH U2 Nothing Toulouse Neos -
24-02-2018 22:00 SCH U1 ZVC Fanatix De Looyerij -
24-02-2018 22:00 SCH U2 FC Roklijf Sparta Estrellas -
24-02-2018 22:00 SCH U3 Zvc Transporting Zvc ? -
24-02-2018 22:00 OMg Vredeplein Boca Seniors -
25-02-2018 10:00 TR Massief Boys Girondins -
25-02-2018 11:00 TR Zietn Doeng Suzuki Suns -
25-02-2018 09:00 TR De Geniepegen Drauk The Green Titans -
02-03-2018 20:00 SCH U1 ZVC Fifty50 Plesjteremin -
02-03-2018 21:00 SCH U1 Chicane Eendracht Den Bril -
03-03-2018 17:00 OMg Zvc Hilal Ter Oude Poste -
03-03-2018 17:00 SCH U1 Spartak Goan ZVC Alles Of Niets -
03-03-2018 17:00 DD De Parikskes Zvc D'Hazarkes -
03-03-2018 17:00 SCH U3 Sportlife Schwalbe 04 -
03-03-2018 17:00 SCH U2 De Looyerij Nothing Toulouse -
03-03-2018 17:30 SB ZVC Komdalier De Geniepegen Drauk -
03-03-2018 18:00 TR Sparta Estrellas De Kleinen -
03-03-2018 18:00 OMg Boca Seniors Verrassend Balvast Goed -
03-03-2018 18:00 SCH U2 Sporting Paviljoen ZVC Fanatix -
03-03-2018 18:00 SCH U3 Wetteraalst United ZVC Daar Is Em -
03-03-2018 18:00 DD ZVC Curasano Team Jamaica Jamaica -
03-03-2018 18:00 SCH U1 The Green Titans The Outsiders -
03-03-2018 18:30 SB De Landstormers Zvc Transporting -
03-03-2018 19:00 SCH U3 Galatasaray Poopiejoopies -
03-03-2018 19:00 SCH U2 Inter Meloen Zietn Doeng -
03-03-2018 19:00 TR ZVC 't Duifken Oxy-Mistral -
03-03-2018 19:00 OMg Calcio Nero Vredeplein -
03-03-2018 19:00 SCH U1 Pitbulls The Tired Bulls -
03-03-2018 19:00 DD AC Mélange Ciné Aalst -
03-03-2018 19:30 SB Suzuki Suns De Gewidderd'n -
03-03-2018 20:00 DD Shaktar Ypsilon Republieksken -
03-03-2018 20:00 SCH U1 Falcaos ZVC Sfeerdracht -
03-03-2018 20:00 SCH U2 Zvc ? De Zwette Maanen -
03-03-2018 20:00 TR Glasgow Strangers Massief Boys -
03-03-2018 20:00 OMg Olympic Marcel The Lucky's -
03-03-2018 20:00 SCH U3 Men United FC Roklijf -
03-03-2018 20:30 SB Atletico Aalston Villa -
03-03-2018 21:00 TR El Classico Sporting Aalst -
03-03-2018 21:00 OMg Borussia Oilsjt Tiger Foots -
03-03-2018 21:00 DD Celta de Bilo Circuit -
03-03-2018 22:00 TR Girondins Real Alosta -
03-03-2018 22:00 OMg Forza Phoenix Bierussia -
03-03-2018 22:00 DD Rechteroever United ZVC De Blaa Stip -
09-03-2018 20:00 SCH U1 The Tired Bulls Spartak Goan -
09-03-2018 21:00 TR Sporting Aalst Girondins -
09-03-2018 21:00 SCH U1 Eendracht Den Bril Atletico -
09-03-2018 22:00 SCH U1 Circuit Shaktar Ypsilon -
09-03-2018 22:00 DD Plesjteremin El Classico -
09-03-2018 22:00 TR De Kleinen Men United -
10-03-2018 17:00 SCH U2 Team Jamaica Jamaica De Parikskes -
10-03-2018 17:00 SCH U1 ZVC Fanatix Suzuki Suns -
10-03-2018 17:00 SCH U3 Zvc Zwanstnie City Zvc ? -
10-03-2018 17:30 SB De Zwette Maanen De Landstormers -
10-03-2018 18:00 SCH U2 Zvc D'Hazarkes AC Mélange -
10-03-2018 18:00 SCH U3 Ter Oude Poste Wetteraalst United -
10-03-2018 18:00 TR Tikki Takka Borussia Oilsjt -
10-03-2018 18:00 TR Zemmen Sportief ZVC 't Duifken -
10-03-2018 18:00 SCH U1 Nothing Toulouse Sporting Paviljoen -
10-03-2018 18:30 SB The Outsiders ZVC Komdalier -
10-03-2018 19:00 TR Oxy-Mistral ZVC Fifty50 -
10-03-2018 19:00 SCH U3 ZVC Daar Is Em Galatasaray -
10-03-2018 19:00 SCH U1 Aalston Villa Sportlife -
10-03-2018 19:00 SCH U2 Republieksken ZVC Curasano -
10-03-2018 19:30 SB Verrassend Balvast Goed Calcio Nero -
10-03-2018 20:00 SCH U1 Neos De Looyerij -
10-03-2018 20:00 SCH U3 Zvc Transporting Boca Seniors -
10-03-2018 20:00 SCH U2 Ciné Aalst Falcaos -
10-03-2018 20:30 SB De Gewidderd'n Inter Meloen -
10-03-2018 21:00 SCH U3 Vredeplein Zvc Hilal -
10-03-2018 21:00 SCH U3 Tiger Foots Pitbulls -
10-03-2018 21:00 SCH U2 ZVC De Blaa Stip Celta de Bilo -
10-03-2018 21:00 SCH U1 Real Alosta Glasgow Strangers -
10-03-2018 22:00 SCH U3 ZVC Alles Of Niets Forza Phoenix -
Dagelijkse update.
De wedstrijdkalender vindt u hier

Volg Ons

Facebook

Copyright © AVZA 2018

Design by new Webcreatix