A.V.Z.A
Haalt het beste uit jezelf

Erelijst


Kampioenen 1ste Afdeling

82-83 Olympia

83-84 De Kluizen

84-85 Sportief (Sporting Aalst)

85-86 Pollekens

86-87 Fortuna

87-88 De Kluizen

88-89 Juventus

89-90 De Kluizen

90-91 Play Boys

91-92 Play Boys

92-93 Fortuna

93-94 Fortuna

94-95 Fortuna

95-96 Charlies

96-97 Charlies

97-98 Charlies

98-99 Charlies

99-00 Sporting Aalst

00-01 Oxygene

01-02 Oxygene

02-03 Oxygene

03-04 Oxygene

04-05 Oxygene

05-06 Oxygene

06-07 Borreboy's

07-08 Borreboy's

08-09 CZ Borreboy's

09-10 Oxygene

10-11 BB Portational

11-12 Oxygene

12-13 Real Alosta

13-14 Sporting Divertimento/Oxygene

14-15 Real Alosta

15-16 Alma

16-17 Real Alosta

17-18 Real Alosta

18-19 El Classico

19-20

20-21

Kampioenen 2de Afdeling

82-83  -

83-84  -

84-85  -

85-86  -

86-87  Maeva

87-88  Kanaries

88-89  Vissershof/De Muis

89-90  Stallans

90-91  AC 90

91-92  Christel Team

92-93  Ps Ekent

93-94  Dutch Inn

94-95  Speelhol A

95-96  Aqua Normal

96-97  Cheers Boys

97-98  Oxygene

98-99  De Linde

99-00  Pub 88

00-01  Neos

01-02  Speelhol B

02-03  Pacha

03-04  Fortuna Old Stars

04-05  Speelhol B

05-06  Borreboy's

06-07  De Copainskes

07-08  Zvc Circuit

08-09  Sportlife

09-10  Alma

10-11 Sparta Estrellas

11-12 De Kleinen

12-13  Sporting Aalst

13-14 ZVC De Daltons

14-15 Speelhol

15-16 Plesjteremin

16-17 Fifty/50

17-18 Atletico

18-19 De Parikskes

19-20

20-21

Fair-Play

82-83  -

83-84  -

84-85  -

85-86  -

86-87  -

87-88  Kanaries

88-89  Vissershof

89-90  Neos

90-91  De Muis

91-92  Pupies

92-93  Mistral

93-94  De Muis

94-95  Telstar

95-96  Tragel Sport

96-97  Girondins

97-98  Neos

98-99  De Muis

99-00  Neos

00-01  De Muis

01-02  Natekenshof

02-03  Hazard

03-04  Chicane

04-05  Zero

05-06  Neos

06-07  Pitbulls

07-08  De Zwette Maanen

08-09  ZVC Paal Binnen

09-10  Real

10-11 De Zwette Maanen

11-12 De Zwette Maanen

12-13 Falcaos

13-14 De Zwette Maanen

14-15 De Zwette Maanen

15-16 ZVC 'T Duifken

16-17 Alles of Niets

17-18 The Green Titans

18-19 The Tired Bulls

19-20

20-21

Bekerwinnaar

82-83  -

83-84  -

84-85  -

85-86  -

86-87  -

87-88  -

88-89  -

89-90  Play Boys

90-91  Bosman Boys

91-92  Play Boys

92-93  Mistral

93-94  Fortuna

94-95  Charlies

95-96  Tragel Sport (AVB'95)

96-97  Speelhol A

97-98  Charlies

98-99  Ijs Fabienne

99-00  Oxygene

00-01  Cheers Boys

01-02  Oxygene

02-03  Speelhol A

03-04  De Linde

04-05  Oxygene 

05-06  Borreboy's

06-07  Oxygene

07-08  Oxygene

08-09  De Kluizen

09-10  BB Portational

10-11 Alma

11-12 BB Ten Rozen

12-13 BB Ten Rozen

13-14 De Kluizen

14-15 Dinamo

15-16 Sparta Estrellas

16-17 Alma

17-18 Plesjteremin

18-19 El Classico

19-20

20-21

Kampioenen 3de afdeling

05-06  The Factory

06-07  Zvc Circuit

07-08  De Gewidderd'n

08-09  Alma

09-10  ZVC De Kleinen

10-11 Sparta Estrellas

11-12 Fifty/50

12-13 De Gewidderd'n 

13-14 BB Ten Rozen 

14-15 Zvc Freeland 

15-16 El Classico

16-17 Atletico

17-18 ZVC D'Hazarkes

18-19 ZVC Ter Oude Poste

19-20

20-21

Kampioenen 4de afdeling

07-08  Alma

08-09  ZVC De Kleinen

09-10  Sparta Estrellas

10-11 De Mankies

11-12A Wetteraalst United

11-12B De Kampioenen 

12-13A BB Ten Rozen 

12-13B Plesjteremin 

13-14 ZVC Freeland

14-15 El Classico 

15-16 SnP Wear

16-17 Zvc D'Hazarkes

17-18 Galatasaray

18-19 Borussia Oiljst

19-20 

20-21

Herdenkingstrofee David Kindermans

05-06 -

06-07 -

07-08 -

08-09 -

09-10 -

10-11 -

11-12 De Mankies

12-13 Red Devils

13-14 ’T Koutergat

14-15 El Classico

15-16 De Blaa Stip

16-17 De Parikskes

17-18 SC Tiger Foots

18-19 De Jackies

19-20

20-21

Kampioenen 5de Afdeling

11-12 -

12-13 De Foxkes

13-14 T'Koutergat

14-15 Zvc Ajointjes 

15-16 De Parikskes

16-17 Zvc Hilal

17-18 Borussia Oiljst

18-19 De Jackies

19-20

20-21

Kampioenen weekcompetitie

11-12 -

12-13 Wetteraalst United

13-14 Pomme D'Alost

14-15 Pomme D'Alost

15-16 El Classico

16-17 Biercelona

17-18 ZVC Transporting 

18-19 Domestic Services Aalst

19-20

20-21

Winnaar Ligabeker

11-12 -

12-13 Wetteraalst United

13-14 Pomme D'Alost

14-15 Pomme D'Alost

15-16 El Classcio

16-17 Biercelona

17-18 Biercelona

18-19 Wetteraalst United 

19-20

20-21

Dagelijkse update.
De wedstrijdkalender vindt u hier

Volg Ons

Facebook

Copyright © AVZA 2021

Design by new Webcreatix